Kuchnia w smart odsłonie

Kuchnia smart
Posted In Dom

Inteligentne rozwiązania w kuchni to priorytet dla każdego, kto lubi gotowanie i spędza w niej dużo czasu z domownikami i przyjaciółmi. Mądrze zaprojektowana, może znacznie ułatwić nam życie, wpływając na lepszy komfort, zwiększenie higieny i oszczędności w naszych portfelach. Wybierając baterię, zlewozmywak, okap, czy płytę grzewczą do nowo urządzanej kuchni, warto zasięgnąć porad specjalistów z firmy Comitor, którzy kładą nacisk na urządzenia innowacyjne, wszechstronne, ale przede wszystkim idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Dobrze zorganizowana kuchnia może zmienić nasze nastawienie do codziennych obowiązków i rozbudzić na nowo serce do gotowania i karmienia innych. Firma Comitor, od prawie trzydziestu lat zajmująca się importem wiodących kuchennych marek europejskich, wie, że niebanalny design to zaledwie wstęp, bo poza aspektem wizualnym, w „smart” kuchni najbardziej sprawdza się funkcjonalność.

Bateria i zlewozmywak

Dobrze dobrana bateria kuchenna to prawdziwy sprzymierzeniec strefy zmywania. Produkty BLANCO wyposażono w mechanizmy, które czynią je bardzo ekonomicznymi oraz ekologicznymi. W ofercie Comitor znajdziemy m.in. propozycje z elastyczną wylewką i z ruchomym wężem (przydatne podczas napełniania wysokich i obszernych pojemników oraz naczyń, które nie mieszczą się w obrębie komory zlewozmywaka),  wersje z dozownikiem wody (z dokładnym odmierzaniem ilości wody, jaka akurat jest nam potrzebna), modele z wrzącą wodą, czy baterie posiadające zintegrowany filtr oczyszczający! Przy okazji warto pamiętać, że dopiero połączenie baterii i właściwego zlewozmywaka (np. BLANCO w wersji z przydatnymi akcesoriami typu: szyny, ociekacz, odsączarka, automatyczny korek, czy dozownik do mydła zintegrowany ze zlewozmywakiem), zapewni naszej kuchni najwyższą estetykę i funkcjonalność.

Rozdrabniacz do odpadków spożywczych

„Popularny młynek do bioodpadów InSinkErator to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie obecnie nowoczesną, inteligentną kuchnię. Instalowany pod zlewozmywakiem, mieli niemal wszystkie odpadki organiczne w kuchni (resztki z jarzyn, owoców, skorupki jaj, ryby a nawet kości). Odpadki po zmieleniu wraz z wodą spływają do kanalizacji i tą drogą dostają się do oczyszczalni. InSinkErator zapobiega przedostawaniu się niechcianych zapachów z kosza, a po jego instalacji  nasi klienci chwalą sobie znaczne zmniejszenie ilości domowych śmieci” – mówi Anna Wrońska, PR &Marketing Manager Comitor.

Mądra segregacja

Jak się okazuje, smart kuchnia to nie tylko gotowanie i zmywanie. Potrzebne jest tu także mądrze rozplanowane miejsce na segregowanie śmieci. Segregatory odpadków BLANCO, dostępne w wielu kombinacjach, sprawiają, że wreszcie wszystko ma swoje miejsce, a potrzebne w kuchni gąbki, czy środki czystości, są zawsze pod ręką.

Cicho sza!

„Smart” są teraz także okapy kuchenne. Wyjątkowo ciche urządzenia NOVY, charakteryzują się niezwykłą skutecznością wyciągu oparów. Dzięki unikalnej technologii. opary mogą być pochłaniane natychmiast, np. z poziomu wysuwanego z płyty grzewczej panelu, który po skończonej pracy chowa się wewnątrz płyty. W NOVY funkcjonalne rozwiązania idą w parze z genialnym designem i jakością. W takiej kuchni nie sposób się nudzić. A gotowanie w wersji smart? Nigdy nie było przyjemniejsze!

Dodaj komentarz