Wybór atrakcyjnego wózka spacerowego

chicco goody

Spacerówka to wręcz niezbędne wyposażenie każdego niemowlaka. Jeszcze przed narodzinami  podczas ustalania wyprawki dla malucha znajduje się wózek wielofunkcyjny, który z czasem można zmienić z gondoli na wózek spacerowy. Kupując atrakcyjną spacerówkę należy wziąć pod uwagę to czy jest wygodna dla malucha, dobrze jest więc zwrócić uwagę na to jakie jest siedzisko wózka. Można wypróbować wózek sprawdzając jak skrętne ma koła oraz czy jest lekki. Spacerówka powinna być wyposażona w duży kosz na zakupy oraz spory daszek, który ochroni malucha przed słońcem. Najlepsze wózki to są te, które łatwo i szybko się składa.

Polecanym wózkiem spacerowym jest Chicco Goody, jest to świetna spacerówka dla malucha, która szybko się składa. Wystarczy rozpocząć składanie wózka i czekać aż sama dokończy się składać, jest to niezwykłe udogodnienie, biorąc pod uwagę to jak nieraz rodzic musi sporo wziąć pod rękę, żeby się spakować do samochodu czy po prostu wejść do domu. Wygodny przycisk znajdujący się z boku rączki wózka pozwala rozpocząć proces składania wózka. Po złożeniu wózka Chicco Goody posiada kompaktowe rozmiary i niewiele waży bo tylko 6,9 kg.

Chicco Goody podlega oczywiście regulacji, oparcie wózka można regulować w 3 podstawowych pozycjach od siedzącej poprzez półleżącą oraz leżącą, przydatną podczas drzemek na spacerach. Wózek wyposażony jest w wygodny zagłówek, który znajduje się na wysokości główki malucha, taka podusia na pewno będzie sprzyjać komfortowi dziecka. Dobrze ustawione podłoże wózka jak również podnóżek sprawią, że dziecko może odpoczywać w wygodnej pozycji, sprzyjającej zdrowemu rozwojowi.

Innowacyjnym rozwiązaniem w Chicco Goody jest sposób wykonania kół, które wykonane są z materiału o niezwykłej wytrzymałości. Jest to bezbarwny poliwęglan, który jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia i większy nacisk, jest to materiał podobny do aluminium. Wszystkie koła są amortyzowane i umożliwiają płynną i łatwą jazdę. Chicco Goody to wózek rozwojowy, ponieważ istnieje możliwość stworzenia wózka głębokiego dla noworodka do 6 miesiąca życia, można od razu rozpocząć z maluchem długie spacery.

Spacerówka Chicco Goody posiada wszystko to co powinna posiadać każda spacerówka czyli wygodna obszerna, przedłużana budka, duży kosz na zakupy, ochraniacze na szelki, folia przeciwdeszczowa w komplecie. Dodatkowym atutem wózka jest pełna, wygodna rączka w wózku wykonana z atrakcyjnej i wciąż modnej ekoskóry oraz dodatkowy stopień na nogi dziecka.

Dodaj komentarz