Wakacyjne SOS, czyli PROJEKT PLAŻA LAST MINUTE

wakacyjne sos czyli projekt plaza last minute

Mamy szczęście, że żyjemy w XXI wieku i mamy kilka możliwości, by zadbać o swoje ciało w trybie last minute. Dzięki rozwojowi nowych technik, możemy nawet na ostatnią chwilę przed urlopem pozbyć się kilku centymetrów w problematycznych miejscach oraz znacząco polepszyć wygląd naszej skóry. Warto wiedzieć co nowego ma do zaoferowania kosmetologia/medycyna estetyczna.

Zdarza się, że nawet osoby, którym uda się mimo intensywności codzienności utrzymywać aktywny styl życia, potrzebują wsparcia, by zgubić kilka centymetrów w kluczowych obszarach, tak by dobrze czuć się na plaży w bikini. Co możemy zrobić dla siebie na krótko przed urlopem radzi dr n. med. dermatolog Maciej Krajewski, specjalista medycyny estetycznej z Kliniki Krajewski.

Miesiąc do wyjazdu

30 dni to czas, w którym jeszcze jest czas by rozpocząć działania regenerujące i mobilizujące nasze ciało. Mając miesiąc do urlopu, na pewno warto skorzystać z zabiegów najnowszej technologii zwanej LPG endermologie® Alliance. Dzięki niej możemy nie tylko pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale co ważniejsze ukierunkować jej spalanie. Jeśli zależy nam na wymodelowaniu konkretnych partii naszej sylwetki, warto zdecydować się na zabiegi wyżej wspomnianej LPG endermologie® Alliance. Stymulacja i oddziaływanie na wybrane obszary powoduje spalanie z nich tłuszczu nie tylko podczas samych zabiegów, ale potem np. w trakcie ćwiczeń na siłowni, bieżni etc. Warto wiedzieć, że zabiegi endermologii usypiają receptory odpowiedzialne za magazynowanie tkanki tłuszczowej, a pobudzają receptory, które ją spalają. Korzystanie z nich pozwala na korektę tkanki tłuszczowej w określonych miejscach, a także stymuluje ujędrnienie skóry oraz likwiduje cellulit.

Inną propozycją nowoczesnego wsparcia są zabiegi z wykorzystaniem platformy zabiegowej Accent Prime. Jednoczesne oddziaływanie na skórę ultradźwiękami (zimne i ciepłe) i falą radiową o najwyższej częstotliwości na rynku, umożliwia równoległe redukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry. Z pomocą Accent Prime możemy skutecznie modelować problematyczne obszary takie jak bryczesy, kolana, brzuch po ciąży, ramiona, redukować cellulit, a także  stymulować skórę do wywarzania kolagenu i elastyny.

Unikalnym i bardzo skutecznym rozwiązaniem może być seria zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Vela Shape III. Kolejna ulepszona generacja tego urządzenia ma dużo większą skuteczność niż jego poprzednie wersje. Połączenie działania masażu próżniowego, podczerwieni, oraz fal radiowych to sprawdzony wróg cellulitu i wiotkiej skóry.

Na rynku dostępne są także urządzenia wykorzystujące działanie fali akustycznej tzw. Storz Medical. Podczas tego typu zabiegów mechanicznie stymulowanie tkanki przyspiesza metabolizm komórkowy, przez co wpływa na regeneracje naczyń krwionośnych i powstawanie nowych. Storz Medical to bardzo naturalny zabieg, bo powstałe podczas działania fali akustycznej produkty przemiany materii, wydalane są z organizmu przez naturalne procesy metaboliczne. Wystarczy od 4 do 6 zabiegów, by zobaczyć satysfakcjonujące zmiany w naszym wyglądzie i samopoczuciu.

Każde z wyżej opisanych urządzeń wykorzystuje inna technologię. Kluczowe jest umiejętne dobranie odpowiedniego rozwiązania do problemu klientki, rodzaju skóry etc. a to najlepiej potrafi zrobić ekspert od skóry, czyli dermatolog.

2 tygodnie, 1 tydzień przed wyjazdem

Dwa tygodnie, a nawet jeden tydzień, to taki czas, w którym jeszcze mamy szansę pobudzić skórę z pomocą nowoczesnych zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Oczywiście w tak krótkim czasie nie możemy spodziewać się zbyt dużego efektu wyszczuplającego, ale z pewnością możemy liczyć na wygładzenie, wyrównanie oraz poprawę jędrności skóry. Dobrze zdecydować się na ukierunkowanie działania technologii na wybrane kłopotliwe partie np. uda, brzuch, ramiona, bo wtedy efekty będą bardziej zauważalne.

Najlepsze efekty, zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji mało czasu, daje umiejętne połączenie różnych technologii. Doświadczony specjalista jest w stanie dobrać kombinacje zabiegów w taki sposób, by nawet w krótkim czasie skutecznie zadziałać na wybrane partie ciała.

Nowoczesne technologie pomagają stymulować skórę i dbać o jej kondycję w każdym wieku. W Klinice Krajewski wychodzimy z założenia, że najważniejsze jest najpierw zadbać o strukturę skóry dopiero potem rozwiązywać inne problemy. Często się zdarza, że nasze rozwiązania nie koniecznie pokrywają się z innymi stosowanymi na rynku – ale dla nas najważniejsze jest długofalowe podejście do dbania o ciało i skórę, nie uznajemy dróg na skróty i zawsze zachęcamy pacjenta, by z nami skutecznie zadbał o to co ma dzisiaj – dodaje na koniec dr n. Med. Maciej Krajewski.

Klinika Krajewski ma 17 lat doświadczenia w leczeniu problemów zdrowotnych oraz estetycznych w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Pacjenci doceniają efekty terapeutyczne, jakie przynosi im połączenie specjalistycznej wiedzy dermatologicznej z wysoko zaawansowaną technologią. W Klinice Krajewski każdy klient jest traktowany indywidualnie i dlatego na każdy problem zespół ekspertów rekomenduje odpowiednie rozwiązanie. To miejsce, w którym pacjenci poza fachową dermatologiczną wiedzą o skórze, mają do dyspozycji  44 najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalające na uzyskanie młodego wyglądu, zdrowej skóry i dobrego samopoczucia.

Dodaj komentarz