Wakacje 2021 – najbardziej popularne kierunki

wycieczki

Wakacje 2021 zbliżają się wielkimi krokami, więc warto już dziś pomyśleć nad tym, jaki kierunek będzie dla nas najbardziej korzystny pod względem infrastruktury, atrakcji oraz ceny. W tym roku w top 3 najbardziej popularnych kierunków znalazły się Grecja, Turcja oraz Bułgaria. Dlaczego? Co w tych krajach jest tak niesamowitego, że przyciągają turystów niczym magnes? Podpowiadamy.

Wakacje 2021 w Grecji

Grecja to niesamowicie życzliwi mieszkańcy, którzy tworzą wyjątkową atmosferę. To szansa na spędzenie dzięki nim wakacji z uśmiechem na ustach. Nie bez znaczenia pozostaje także panujący tu klimat, przepiękne widoki oraz moc możliwości zorganizowania różnych wycieczek, które na długo zapadają w pamięć. Wakacje w Grecji to synonim relaksu połączony ze spotkaniem z antykiem, przeplatanym z nowoczesnością oraz wyjątkowo smaczną kuchnią. Do wyboru mamy aż 27 regionów w których różnorodność zarówno pod względem położenia, jak i infrastruktury sprawia, że coś dla siebie znajdą zarówno amatorzy spędzania urlopu na kontynencie, jak i na wyspie. Nie bez znaczenia pozostają także półki cenowe w których możemy się poruszać dopasowując ofertę idealną do potrzeb i możliwości.

Wakacje 2021 w Turcji

Przepiękne, ciągnące się kilometrami plaże, lenistwo w łaźni czy też relaks na hotelowym balkonie z filiżanką małej czarnej – to wszystko sprawia, że obok ofert wakacji w Turcji nie można przejść obojętnie. To istna perełka dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, amatorów błogiego lenistwa na skąpanej w słońcu plaży, jak również osób, które cenią sobie ciekawe miejsca do zwiedzania. Warto wiedzieć o tym, że aż 18 tamtejszych kompleksów architektonicznych jest wpisanych na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Wakacje 2021 w Bułgarii

Skąpana w słońcu, rodzinna Bułgaria od lat przyciąga turystów na swoje przepiękne, piaszczyste plaże oraz ogromną ilość atrakcji dla całej rodziny. Oprócz przepięknych plaż Bułgaria zachwyca także bogactwem smaków i aromatów. W tamtejszej kuchni można się po prostu rozkochać. Nie bez znaczenia pozostaje także tutejszy klimat – wyjeżdżając nawet w połowie września można liczyć na piękną pogodę. Przystępne ceny, to kolejny plus tego kraju, różnorodna infrastruktura także, więc z powodzeniem znajdziemy przestrzeń na każdą kieszeń.

Bez względu na to, na który kierunek się zdecydujemy, warto jest mieć na uwadze to, że każda wycieczka powinna być dokładnie przemyślana, a ponadto jej organizacja powierzona doświadczonemu biurowi podróży. W śród nich warto wymienić m.in. https://www.traveligo.pl/ . To pewność, że wakacje będą zaplanowane pod każdym względem.

Dodaj komentarz