Kwas hialuronowy na usta – dlaczego warto?

botox

Obecnie zabiegi medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród kobiet. Wiele tego typu procedur nie wymaga użycia skalpela, by poprawić wygląd poszczególnych części ciała. Należy do nich m.in. zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym. W jego przebiegu lekarz precyzyjnie wprowadza tę substancję w wybrany obszar, dzięki czemu może zniwelować defekty estetyczne ust. Dlaczego warto zdecydować się na ten zabieg? Podpowiadamy. 

Kwas hialuronowy na usta – wyrównanie asymetrii i powiększenie warg

Niektóre kobiety zastanawiają się, w jaki sposób modeluje kwas hialuronowy usta. W Warszawie można znaleźć wiele gabinetów medycyny estetycznej, które oferują taką usługę. Otóż kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, dlatego też jest przez niego dobrze tolerowany. Podczas zabiegu modelowania ust za jego pomocą, jest on wstrzykiwany w formie żelowej cienkimi igłami w wybrany obszar. Procedura taka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.

Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala wyrównać asymetrię warg, a także je powiększyć. Z tego powodu taką technikę warto stosować zwłaszcza u osób borykających się z dużą dysproporcją między górną i dolną wargą. Posiadaczki wąskich ust doceniają ten zabieg za możliwość uzyskania w ciągu zaledwie kilku minut pełnych, jędrnych warg.

Kwas hialuronowy na usta – odmłodzenie i nawilżenie warg

Zabiegi takie jak mezoterapia igłowa twarzy w Warszawie czy modelowanie ust kwasem hialuronowym, są szczególnie doceniane przez klientki, które zaczynają zauważać upływ czasu na swojej skórze. Kwas hialuronowy pozwala nie tylko optycznie odmłodzić usta, ale również skórę wokół nich. Po takim zabiegu wargi są pełniejsze, bardziej jędrne i wizualnie młodsze.

Warto zdecydować się na modelowanie ust kwasem hialuronowym również, wtedy kiedy cierpimy z powodu ich nadmiernego przesuszenia, ponieważ substancja ta służy nie tylko do powiększania, ale także nawilżania ust i umożliwia odświeżenie czerwieni wargowej.

Dodaj komentarz