Modny manicure 2022 – jakie wzory i kolory są modne?

paznokcie

Każda z kobiet chce, aby jej dłonie zawsze wyglądały perfekcyjnie. Poza gładką skórą można również wesprzeć się innymi metodami. Z pomocą może przyjść odpowiednie zdobienie swoich paznokci. Jakie wzory i kolory są modne w 2022 roku? Sprawdzamy.

Modne paznokcie w 2022 roku

W 2022 roku modny pozostaje zapoczątkowany w poprzednich latach tak zwany french. Jest to metoda malowania tylko fragmentu paznokcia na biały kolor. Dodatek brokatu lub metaliczne wykończenie również będzie trendy w najbliższym czasie. Można go również połączyć z innymi kolorami.

Do łask powracają również zdobienia rodem z lat 2000. Długie i spiłowane na kształt kwadratu paznokcie można także ozdobić aplikacjami w formie 3D. Coraz częściej wiele Pań przekonuje się również do ciemniejszych lakierów.

Kolejne miesiące bieżącego roku będą stały pod znakiem koloru niebieskiego. Bardzo modny staje się zarówno odcień baby blue, jak i głęboki kobalt czy granat. Tak samo jak mat, który najpierw pojawił się na światowych wybiegach, a obecnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem na wszelkich portalach społecznościowych. Jest on niezwykle prosty w wykonaniu, lecz może również sprawić efekt zadbanych i optycznie wydłużonych dłoni. Wykonanie manicure w Rybniku świetnie sprawdzi się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach.

Metaliczny manicure

Również metaliczna powłoka na paznokciach święci triumfy w obecnym roku. Dodają one szyku i elegancji wielu stylizacjom, a także podbijają efekt tajemniczości. Idealnie połączą się z sukienką lub kombinezonem w kolorze czarnym. Nadadzą się również do klasycznego garnituru, a dzięki blaskowi eleganckich paznokci cała stylizacja przykuje wzrok niejednej osoby.

Taki manicure nada się nie tylko na wielkie wyjścia, lecz obecnie widoczny jest również w codziennym życiu. Wbrew pozorom taki styl jest bardzo uniwersalny. Można nosić go w klasycznej wersji bez dodatków lub pokusić się o wykonanie efektownych zdobień. Eksperymentowanie w tym przypadku jest niemal wskazane.

Dodaj komentarz