Jesienna Kapsuła Mody – interaktywny tutorial stylu dostępny w Złotych Tarasach

okladka

Jesień, mimo spadającej temperatury za oknem, to od zawsze jeden z najgorętszych okresów modowych w roku. To czas nie tylko nowych kolekcji, ale też licznych wyprzedaży. Żeby nie zagubić się w tym świecie, warto sięgnąć po kolejną edycję Kapsuły Mody – interaktywnego tutorialu stylu Złotych Tarasów, dzięki któremu będzie można, nie tylko sprawnie zakupić jesienne kurtki czy płaszcze, ale także otrzymać garść porad oraz inspiracji, które sprawią, że zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze!

Dla wszystkich chcących sprawnie wybrać najmodniejsze stylizacje Kapsuła Mody dostępna jest w dwóch formatach – online oraz kieszonkowym, drukowanym formacie, który można znaleźć na terenie centrum handlowego.

str 2

Kapsuła jest doskonałym uzupełnieniem niezwykle popularnej usługi zakupów ze stylistą, z której w Złotych Tarasach można skorzystać za darmo. Dzięki Kapsule można odnaleźć wiele gotowych stylizacji i porad modowych na każdą okazję, czy to na romantyczną kolację, formalne spotkanie w pracy, ale też niezobowiązujący wypad z paczką przyjaciół.

Jest tu także mnóstwo inspiracji, by w oparciu o najnowsze trendy każdy mógł samemu wedle uznania dobrać odpowiedni jesienny outfit. Oprócz tego, w Kapsule Mody znalazło się miejsce dla porad dotyczących wystroju wnętrz, ofert kulturalnych i kulinarnych dostępnych w Złotych Tarasach.

Udogodnieniem dla wszystkich są kody QR, które przekierowują do materiałów video z kreatywnymi inspiracjami, takimi jak np. jak zrobić makijaż biznesowy. W wersji online można sprawdzić alternatywne stylizacje dostępne na stronie www.kapsulamody.pl .

Jesienna Kapsuła Mody zawiera dodatkowo mapki wszystkich poziomów centrum oraz pełną listę sklepów. Nad zawartością merytoryczną czuwa znany z poprzednich edycji Kwartet Stylu Złotych Tarasów, czyli stylistki Marta Zalega, Asia Lelejko i Marta Pożarlik oraz wizażysta Piotr Chmielewski.

str 1

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie www.zlotetarasy.pl oraz www.kapsulamody.pl

Dodaj komentarz